• Relokacje maszyn

    Relokacja przedsiębiorstw

    Oferujemy specjalistyczną usługę relokacji maszyn, urządzeń oraz całych zakładów i linii przemysłowych.

Relokacje i przenoszenie maszyn?

Kliknij poniżej i przejdź do:

Przenoszenie maszyn - Blachmix
Relokacje - Blachmix
Jesteś tutaj:  Strona główna  /  Kontakt

Kontakt

 

Sprzedaż maszyn nowych i używanych, remonty maszyn, relokacje:

 

Kierownik działu:

Łukasz Mrożek

tel: 18 330 15 66

kom: 606 731 488

mail: lukasz@blachmix.pl

 

Handlowcy:

 

Anna Jasica 

tel: 18 330 15 61

kom: 784 495 363

mail: anna@blachmix.pl

 

Robert Przechrzta

tel: 18 330 15 67
tel kom: 
668 137 373

mail: robert@blachmix.pl

 

 

Marcin Cięciel 

tel: 18 330 15 70

mail: marcin@blachmix.pl

 

 

 

Przenoszenia maszyn:

 

Łukasz Mrożek

tel: 18 330 15 66

kom: 606 731 488

mail: lukasz@blachmix.pl

 

 

 

Narzędzia i części zamienne

Józef Golec 

tel kom: 784 495 136

mail: jozefg@blachmix.pl

 

Marketing:


Paulina Smoleń 

tel: 18 330 15 69

kom: 668 137 372
mail: p.smolen@blachmix.pl ,marketing@blachmix.pl

 

 

Robert Przechrzta

tel: 18 330 15 67
tel kom: 
668 137 373

mail: robert@blachmix.pl

 

Księgowość:

tel: 18 33015 72

kom: 606 763 005

mail: ksiegowosc@blachmix.pl

 

Kadry:

tel: 18 330 15 72

kom: 606 763 005

mail: kadry@blachmix.pl

 

 

Kontakt

ul. W. Witosa 15
34-600 Limanowa
tel.: (18) 33 01 566
e-mail: relokacje@blachmix.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie.

Rzetelna firma

Relokacje - Blachmix
Copyrights © Blachmix.pl | Relokacje | Przenoszenie maszyn
Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron www - Intellect.S.C.